Skip to main content
University of Texas at Austin
University Interscholastic League Logo
University Interscholastic League Logo

6A CX Qualifiers

District Teams School
1 Jayde DeGraff, Kayla Saucedo El Paso Americas
  Caitlyn Acevedo, Jared Vrahnos El Paso Americas
2 Alison Blount, Swetha Kesavan Odessa Permian
  Pranav Ganta, Isabella Nieto Midland Lee
3 Davian Garcia, Alle Gutierrez San Angelo Central
  Hannah Kim, Bella Rodriguez San Angelo Central
4 Jimmia Tabe, Ashton Taylor North Crowley
     
5 Misbah Imtiaz, Hasan Mubarak Denton Guyer
  Sarah Henderson, Isabella Weaver Northwest Nelson
6 Rahul Kolla, Gavin Loyd Hebron
  Vanuli Arya, Arnav Kashyap Coppell
7 David Andrade, Rodrigo Lizaola Mansfield Lake Ridge
  Taimoor Chaudhary, Brandon Duppstadt Mansfield Lake Ridge
8 Olivia Northcutt-Wyly, Maanas Sharma Dallas: Sci & Eng. Magnet
  Zoe Osborn, Miles Scholten Dallas: Talented & Gift Mag
9 Jordan Ramsey, Addison Wellenberger Prosper
  Justin Chan, Archan Patel McKinney Boyd
10 Micah Sturgeon, Geoffrey McMain Wylie
  Nardos Wondwossen, Alaina Martin Wylie
11 Zane Lewis , Carter Maberry Tyler Lee
  Cade Webb , Dagamawit Worke Longview
12 Stephen Bender, Benjamin White Waco Midway
  Ivy Koh, David Park Waco Midway
13 Ruhee Nemawarkar, Katherine Yan Round Rock Westwood
  Jeffrey You, Ananth Kumar Round Rock Westwood
14 Fiorella Pulido, Hope Shumake Cypress Woods
  Connor Ferguson, Nicholas Indiero Langham Creek
15 Shreya Joshi, Camila Munoz The Woodlands
  Alli Aldrige, Lulu Whitson The Woodlands
16 Bodehousse Houndekon, Ahmad Howard Spring Early College Acad
  Khadijah Muhammad, Isis Serrano Spring Early College Acad
17 Isabel An, Olivia Du Houston Memorial
  Jordan Dozier, Arielle Wang Houston Stratford
18 Alex Poll, Thomas Williams Houston Heights
  Tavia Gabrysch, Alice Waters Houston Heights
19 Akshita Raghuvanshi, Ethan Ross Katy
  Kaitlyn Causey, Joseph Gamez Katy Morton Ranch
20 Kirthivel Ramesh, Anik Shah Ft. Bend Elkins
  Adit Goel, Pratham Setia Ft. Bend Elkins
21 Sarah Cinco, Christian Marin Channelview
  Mason Scales, Payton Tyner Beaumont West Brook
22 Katie Pena, Samantha Tipton Atascocita
  Maryam Badr, Kobe Thompson Pasadena: Dobie
23 Yilin Jin, Matthew Stinson Pearland Dawson
  Cindy Li, Ashwin Murali Pearland Dawson
24 Himadri Gunarathna, Lucy Ma Houston: Clear Lake
  Avineet Nanjappa, Dhyuti Venkataraman Houston, Clear Lake
25 Holden Bukowsky, Avery Wilson Hays
  Ron Kiehn, Maxton Lynch Austin: Andrson
26 Taylor Brooks, Skylar Butts Smithson Valley
  Lance Dixon-Remington, Austin Sellers Smithson Valley
27 Ralph Anderson, Gaby Valdez SA Churchill
  Zaarah Azad, David Gutierrez SA Reagan
28 Akruti Abhrai, Ryleigh Resendiz SA Northside Brandeis
  Savannah Garza, Jocelyn Leal SA Northside Jay
29 Daniella Aguirre, Silvestre Rolea Laredo Nixon
  Sebastian Garcia, Jose Fernando Serna Laredo Alexander
30 Reisa Alexander, Joshua Garza McAllen
  Valeria Garcia, David Li McAllen Memorial
31 Liana Mena, Alexandra Olmeda Edinburg Vela
  Julia Evins, Victoria Vargas Edinburg Vela
32 Rishi Pokhrel, Bipul Soti So Tx Science Acad.
  Fabian Cauldwell, Emma Romero So Tx Science Acad.