Skip to main content
University of Texas at Austin
University Interscholastic League Logo
University Interscholastic League Logo

4A CX Qualifiers

District Teams School
1 no teams  
     
2 Jakob Barton, Sarai Flores Andrews
  Bill Johnson, Felicity Salinas Andrews
3 Dylan Council, Adriana Rodriguez Hereford
  Josah Kinsky, Caroline Ragland Canyon
4 Pearson Bailey, Lars Nelson

Borger

  Heaven Acevedo, Jordan Pingelton Dumas
5 Alisia Gonzalez, Orlando Martinez Big Spring
  Wesley Schmidt, Peyton Woellert Big Spring
6 Lillian Francis, Lauren Johnston Burkburnett
  Jonathan Booker, Makayla Baughman Burkburnett
7 Ayari Araujo Beltran , Paloma Gonzalez Glen Rose
  John Hague , Jody Keahey Glen Rose
8 Tristan Ball, Savanna Lessley Argyle
  Alec Allen, Landry McClure Argyle
9 Sawyer Rabalais, Bailey Torcoletti Kennedale
  Krystal Emshoff, Ava Westbrook Lake Worth
10 no teams  
     
11 Harmony Moura Burk, Joseph Wofford Aubrey
  Lauren Holloway, Annamarie Miller Melissa
12 Bryan Rivas, Deanna Straughan Dallas: North Dallas
  Te'ona Grant, Dominique Harris Dallas: Hutchins
13 Daniel Miller, Hunter Parrish Caddo Mills
  Hannah Baker, Emma Press Caddo Mills
14 Quentin Hensley, Gavin Lott Athens
  Steven Payne, Jakob Sauve Mabank
15 Katie Hodgkiss, Izzy LoCicero Paris North Lamar
  Michael Sorensen, Hunter Steelman Paris North Lamar
16 Carter Wheat, Emma Cross Henderson
  Levi Ferguson, Logan Smith Spring Hill
17 Laena Bodovsky, Isabela Zamudio Hillsboro
  Peter Olusanya, Cody Sutton Midlothian Heritage
18 Jacob Everett, Dalton Musel China Spring
  Alex Pulcine, Kathryn Tiedemann China Spring
19 Kelton Carlson, Harpreet Walia Fairfield
  Klay Bonner, Devin Johnson Fairfield
20 Kristen Orsak, Jack Watlinigton Center
  William Jackson, Maria Piedra Carthage
21 Jacob Kuta, Luke Weatherly Huffman Hargrave
  Hunter Andrukitus, Caden Hanson Huffman Hargrave
22 Matthew Eyre, Milo Morgan Silsbee
  Tatum Fountain, Justin Frederick Bridge City
23 No certified teams  
     
24 James Long, Stephen Long Columbia
  Peja Bishop-Dixon, Braelyn Crawford La Marque
25 Hannah Holloway, Amber Simons Needville
  Ryan Garcia, Austin Viktorin El Campo
26 Isis Debrock, Stephany Ramirez La Grange
  Abby Aschenbeck, Teralynn Howard Bellville
27 Clayton Atkison, Jazlyn Marvin Burnet
  Anna Barrios, Liam Franco Burnet
28 John Alex Ivey, Zachary Moyer Boerne
  Kelly Columbia, Gunnar WInkler Bandera
29 Corwin Flores, Paige Willliamson Devine
  Julieanna Chavarria, Lorena Mendez Carrizo Springs
30 Justin Goosman, Kolban Mills La Vernia
  Jaquelin Hennette, Megan Pyatt La Vernia
31 Esteban Guerro, Blake Koether Sinton
  Joseph Garcia, Bradley Surginer Sinton
32 no teams