Flute
Lisa Chang, Calhoun HS
Anna Clarke, Liberty Hill HS
Shada Dunn, Gladewater HS
Briar Rose, Whiteface HS
Kristen Vanderschaaf, Round Rock HS
Clarinet
Jonathan Jones, Duncanville HS
Robert Moore, Copperas Cove HS
Christopher Rhea, Coppell HS
Bassoon
Melissa Dale, Rains 1-IS
Billy Short, Round Rock HS
Saxophone
Michelle Eilers, Schulenburg HS
Chase Peeler, Midland HS
Alejandro Vera, Fossil Ridge HS
Trumpet
Bonnie Andrews, Denton HS
Mark Birgen, Pflugerville HS
Andrew Fowler, Southwest HS
Adam Gautille, Coppell HS
Janet Reed, Sulphur Springs HS
David Sloan, South Houston HS
French Horn
Jackie Beck, Mabank HS
David Breeding, PIano HS
Jonathan Craft, Klein Oak HS
Amy Isracloff, Allen HS Trombone
Chris Fulcher, Alvin HS
Mark Hearon, McKinney HS
Shaiyan Keshvari, Coppell HS
Ryan Teter, Clark HS
Matthew Wolly, North Mesquite HS Tuba
David Barr, Allen HS
Morgan Jenks, Bryan HS Percussion
Keisuke Adams, Cedar Park HS
Daniel Allen, Rockwall HS
Andrew Bair, Carroll HS
Travis Breazeale, Temple HS
Ethan Uudgins, Belton HS
Michael Jones, Carroll HS
Joe Kirkland, North Crowley HS
John Leal, Ray HS
Andrew Lin, Centennial HS
Travis Mabrey, Reagan HS
Alwyn Robinson, Marshall HS
Cara Wildman, Uowe HS
Marimba
Tyler Burton, Abilene HS
Kendal Clark, Pflugerville HS
Travis Knapp, Randall HS Twirling
Lauren Briones, Judson HS
Whitney King, Ozona HS
Johnna McGill, Devine HS
Briget Sherman, Center HS
Kristen Tate, Flour Bluff HS String
Timothy Barr, Washington Arts Magnet HS
Jason Bodnar, MacArthur HS
Christine Craddock, Highland Park HS
Kenneth Finkle, McCallum HS
Toni Gan, Ft. Worth Academy of Fine Arts
Simone Garman, Martin HS
Celeste Ginestra, Lake Travis HS
Omar Hadidi, Memorial HS
Grace Ho, Denton HS
Taylor Hollyer, Mayde Creek HS
Johanan Hsu, Dulles HS
Julian Kang, Taylor HS
Eileen Kwee, Health Careers HS
Meredith McCook, Lee HS
Jackie Murchie, Midway HS
Joel Ong, Bellaire HS
Brandie Phillips, Central HS
Zachary Saathoff, Lubbock HS
Niconar Salas, Washington Arts Magnet HS
Kathy Sim, Cypress Falls HS
Rouhan Sun, Cinco Ranch HS
Sarah Wu, Westwood HS
AndyYu, Oak Ridge HS
Harp
Danielle Harmon, Clear Brook HS
|
Piano
Christopher Beavers, King HS
Bryan Bilocura, Stafford HS
Meghan Clark, Olney HS
Candace Uawkins, Graham HS
Johanan HSu, Dulles HS
Jonathan Tao, Kerr HS
Scott Tarver, Celina HS
Meagan Thomas, Johnson HS
Jenny Weon, Taylor HS Guitar
Jeep Wisaijom, Randall HS Music Theory
Michael Girardot, Anderson HS
Jonathan Jones, Duncanville HS
Justin Pierce, Vidor HS
Meghan Ridge, Midlothian HS
Nick Shine, Duncanville HS
Vocal
Kristen Abaquin, Wylie HS
Charlie Aldaz, Socorro HS
Brandon Allen, Churchill HS
Christina Ambrose, Coppell HS
Hlilary Anderson, Rider HS
Al Barrentine, Pflugerville HS
Nathan Barrientes, Bishop HS
Meredith Beal, Washington Arts Magnet HS
Nick Berkley, Spningtown HS,
Kellie Butler, North Crowley HS
Casey Carruth, Andrews HS
Jeremy Chapa, Miller HS
Tristan Clements, Sabine HS
Leslie Collie, Cooper HS
James Cooley, Killeen HS
Kristen Counts, North Crowley HS
Jonathan Davis, Channing HS
Alexandra De Anda, Veterans Memorial HS
Jared Disher, Harker Heights HS
Paul Dulaney, Ft. Worth Academy of Fine Arts
Chance Eakin, Ellison HS
Christopher Eastland, Whitney HS
Melissa Ellis, Ray HS
Philip Elson, Southwest HS
Matthew Fields, McKinney North HS
Elwyn Fraser, Shoemaker HS
Joel Garcia, Tuloso-Midway HS
Ben Gardner, Harker Heights HS
Jeff Gates, Cleburne HS
Brian Gibbs, Westside HS
Sarah Gooding, Pittsburg HS
Amber Guest, Midway HS
LaKesha Henry,Kimball HS
Athena Hobbs, Gilmer HS
Daniel Hogan, Monterey HS
Colby Uolhingsworth, Wylie HS
Cole Uudson, Gregory-Portland HS
Brandon Jamison, Rider HS
MarcHS Jauregui, Nimitz HS
Sam Johnson, Borger HS
Brandi Jones, Magnolia HS
Ian Klotzman, Coronado HS
Briana Kruse, Taft HS
Michelle Lange, Medina Valley HS
Jessica Lewis, Sulphur Springs HS
Jordon Lott, Bellaire HS
Travis Lowery, Abilene HS
Will Luton, Spring Woods HS
Kaya Maqungo, King HS
Audra Methvin, Levelland HS
Chad Minchew, Nimitz HS
Devon Monroe, Sulphur Springs HS
Gary Montgomery, Harmony HS
Ryan Mora, Friendswood HS
Andy Morgan, Lubbock HS
Tern Morris, Miller HS
Jacob Murphy, Sinton HS
Chris Northen, Temple HS
Shelen Parker, King HS
Ricardo Parra, Montwood HS
Lendon Partain, Andrews HS
Felicity Pereyra, Westside HS
Sara Potter, North Crowley HS
Cohn Powell, Churchill HS
Meredith Pyle, Foster HS
Kathryn Quirk, Shoemaker HS
Mikhael Rawls, Ft. Worth Academy of Fine Arts
Brandon Reece, Lubbock HS
Joseph Reed, Rider HS
Shane Regier, Boswell I-IS
Laura Riggs, Bellaire HS
Alexander Ross, Coppell HS
Derrada Rubell, Southwest HS
Tyson Ruhmann, Rockport-Fulton HS
Cruz Sanchez, South Hills HS
Aubrey Sawyer, Tarkington HS
Lauren Snouffer, Westlake HS
Ashley Stone, San Marcos HS
Keith Stonum, Hightower HS
Anastasia Strattan, Lubbock HS
Christina Stroup, Spring Woods HS
Briana Sulander, Ft. Worth Academy of Fine Arts
Jason Sutardi, McNeil HS
Justin Sutphen, Gladewater HS
Troy Taylor, Shoemaker HS
Rachel Tiemann, Manor HS
Michael Tomasz, Ft. Worth Academy of Fine Arts
Danielle Vasseur, Fossil Ridge HS
James Venable, Dumas HS
Amanda Walden, Highland Park HS
Sarah Waller, Jacksonville HS
Jake Weisinger, Westside HS
Bronwyn White, Boeme HS
Jason Whitfield, Irving HS
Bridget Wilhingham, Whitesboro HS
Robert Winckel, Hanker Heights HS
Alden Yearsley, Coppell HS
|