4A CX Qualifiers
District | Teams | School |
---|---|---|
1 | no schools | |
2 | no schools | |
3 | Connor Foster, Felicity Salinas | Andrews |
Rae (Kaili) Duran, Bronwyn Saldana | Andrews | |
4 | Eli Cochrane, Liam Stayton |
Canyon |
Austin Esch, Zane Halcomb-Burton | Canyon | |
5 | Ashley Melendez, David Summers | Big Spring |
Harper Duran, Jack Hamby | Big Spring | |
6 | Paisley Evans, Avery Gray | Glen Rose |
Corbin Hulsey, Jackson Turner | Glen Rose | |
7 | Gracyn Haas, Lorelai St. Sauver | Burkburnett |
Hayden Cleveland, Avery Jenkins | Burkburnett | |
8 | Seth Phillips, Madison Williams | Bridgeport |
9 | Luis Beltran, Logan Caise | FW Dunbar |
10 | Daniel Trillo, Michael Stephens | Alvarado |
Scout Everett, William Sanders | Ferris | |
11 | Brody Burton, Giovanni Carrasco | Aubrey |
Kayden Anderson, Giana Jacobs | Aubrey | |
12 | Ryan Currey, Victoria Olivares | Grand Saline |
Aspen Elder, Kes White | Grand Saline | |
13 | Ari Arceo, Valen Garcia | Dallas Law Magnet |
Avery Devenport, Juan Villa | Dallas Talented & Gifted | |
14 | Emily Baxter, Maddison Cauble | Caddo Mills |
Sofia Cantu, Lyla Gent | Sunnyvale | |
15 | Hannah Miner, Heather Bright | Paris North Lamar |
Caurie Beck, Caleb Price | Pleasant Grove | |
16 | Isaac Hoch, Cooper Rich | Athens |
Jaxson Buttram, Jakob Davenport | Lindale | |
17 | Nathali Abella-Hernande, Kaylee Cox | Center |
Caroline LaGrone, Brenden Selby | Carthage | |
18 | Sheilah Damas, Connor Myers | Palestine |
Dakota Adams, Kaylee Harris | Rusk | |
19 | Sarah Howell, Ace Vandervoort | Little Cypress-Mauriceville |
Octavius Tyler, Amiyah Davis | Silsbee | |
20 | Danielle Dickens, Elijah James | Livingston |
Hayden Carr, Braxton Ratliff | Livingston | |
21 | Keimeesha Follie, Daju Helaire | Houston South EC |
Rian Gaines, Jeremiah Provost | Houston South EC | |
22 | Arabella Gutierrez, Evyan Parnell | Smithville |
Kailynn Boyd, Paulina Hernandez | Caldwell | |
23 | Juliet Glenn, Krystle Vazquez | Salado |
Liam Baird, Peyton Whitaker | Salado | |
24 | Hayden Brown, Grace Gates | Burnet |
James Vasquez, Cale Wheeler | Lampasas | |
25 | Korbin Johnston, Audrey Winch | Bellville |
Cadence Dornak, Hannah Purnell | El Campo | |
26 | Alex Bui, Lisheeka Kumari | Stafford |
Kyndal Deaver, Denis Mahoney | Iowa Colony | |
27 | Katelyn Mendez, Elijah Sarazua | Bandera |
Josh Bober, Kathryn McKinney | Wimberley | |
28 | Wyatt Hall, John Taft | La Vernia |
Leticia Taft, Jacob Rakowitz | La Vernia | |
29 | Keagan Holes, Ethan Rodriguez | Pleasanton |
Michael Biediger, Eli James | Devine | |
30 | Esteban Guerrero, Blake Koether | Sinton |
Alex Camacho, Jacob Gonzales | Sinton | |
31 | no schools | |
32 | Mariana Castillo, Jesus Menchaca | La Joya Carter EC |
Leslie Bustillos, Jenel Jimenez | Pharr Jefferson EC |